imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Dorazili pozvánky na októbrovú Keynote

Sledujte aktuálne dianie s nami!

Vkladajte obrázky a podpisy v aplikácii Mail


E-maily možno prispôsobiť mnohými rôznymi spôsobmi, napríklad vložením kresieb, ilustrácií alebo podpisov do správ. Ukážeme vám, ako to urobiť vo vašom iPhone!

V súčasnosti obvykle píšeme oficiálne alebo obchodné e-maily, ale určite ste v kancelárii posielali aj priateľské a neformálne e-maily. Pre každého, kto je vizuálne zameraný, obsahuje aplikácia Mail funkciu, pomocou ktorej môžete e-mailovú správu upraviť tak, aby bola farebnejšia, doplniť ju obrázkom alebo podpisom. Pri vkladaní vlastných obrázkov postupujte nasledovne:

  • Otvorte aplikáciu Mail.
  • Potom otvorte správu.
  • Klepnite na text.
  • Klepnite na šípku v pravej časti ponuky, kým sa nezobrazí možnosť Vložiť kresbu.
  • Vyberte možnosť Vložiť kresbu.

Následne sa objavia nástroje, ktoré možno poznáte z aplikácie Poznámky a pre ktoré môžete na svojom iPade použiť aj ceruzku Applu. Ak klepnete na znamienko plus (+), môžete do e-mailu pridať podpis. Len čo skončíte, klepnite na „Hotovo“ a „Vložiť kresbu”.

Apple Inc. (AAPL)