imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Unikli fotky nového iPadu mini?


Tajomný užívateľ z Twittru Mr. White tvrdí, že na fotkách je nová generácia iPadu mini…

Namiesto čínskych sociálnych sietí sa uniknuté fotky tentokrát objavili na trochu neobvyklej platforme – Twitteri. Ak fotografie, ktoré uverejnil Mr. White, skutočne zobrazujú ešte neohlásenú generáciu iPadu mini, potom ide o zaujímavý leak, aj keď v tomto prípade veľmi pochybný.

Podľa fotiek by nový model vyzeral takmer rovnako ako aktuálna verzia. Má 3,5 mm jack konektor, Lightning konektor a stereo reproduktory a na zadnej strane stále nemá blesk.

Jediný viditeľný rozdiel, ktorým sa líši od modelu z roku 2015, je mobilná anténa. Aktuálny model má umelohmotné časti, ktoré zaručujú dobrý prenos signálu. Na týchto fotkách je však zariadenie s novým, tenším umelohmotným vsadením, ktoré bolo u tabletov predstavené v rámci modelov iPadu Pro v roku 2017.

Keďže zmien nie je veľa, optimisticky môžeme dúfať, že fotky ukazujú skorý prototyp a nie finálny model. Ak sa Ming-Chi Kuo svojimi predpoveďami znova trafí, nový iPad mini by mohol vyjsť v prvom štvrťroku 2019. Je len otázkou času, kedy sa to dozvieme naisto.

To všetko môže znamenať len jedno – chystá sa Apple Special Event!

Zdroj: MacRumors

 

Apple Inc. (AAPL)