imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Tim Cook: Apple pravdepodobne oznámi nové služby


Tim Cook, generálny riaditeľ Applu, v nedávnom rozhovore naznačil, že ponuka služieb Applu sa možno rozšíri. Tušíme, čo to asi bude…

Tim Cook bol včera hosťom v programe Mad Money na CNBC, ktorý moderuje Jim Cramer. Počas rozhovoru sa ho opýtal, či má Apple na tento rok vo vrecku niečo prekvapujúce v oblasti služieb. Generálny riaditeľ Applu, naopak, dal neobvykle priamu odpoveď, hoci bez podrobností.

Apple tento rok oznámi nové služby.

Aké to môžu byť? Nuž, môžeme si byť takmer istí, zvlášť keď vezmeme do úvahy udalosti posledných dní, že to nebude nič iné ako vlastná televízna služba s vlastným obsahom. Niečo ako Netflix.

Na jednej strane sa správy o tejto téme šíria už dosť dlho a oznámenie televíznej služby sa v roku 2019 už očakáva. Okrem toho Apple na vývoj tejto služby údajne vynaložil dosť vysokú sumu peňazí. Na druhej strane možno nie je náhoda, že takmer všetci hlavní výrobcovia TV oznámili, že v budúcnosti do svojich služieb integrujú filmovú a seriálovú sekciu iTunes a AirPlay 2.

V prípade, že to pre vás stále nie je dosť vzrušujúce, stojí za to popremýšľať o množnom čísle, ktoré Tim Cook použil. Aké môžu byť ostatné tajné služby, ktoré v novom roku oznámi? Nuž, osobne nemám potuchy, preto radšej posuniem otázku na vás: Čo si myslíte vy?

Zdroj: The Verge

Apple Inc. (AAPL)