imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Tento príspevok nebol aktualizovaný viac než rok. Berte, prosím, na vedomie, že jeho obsah môže byť zastaraný.

Test Beats Studio 3 – takto sa to robí!


Na testovanie sme získali posledný kúsok série Beats Studio. Studio 3 rozmaznáva užívateľa aktívnym potlačením hluku, čipom W1, úžasným komfortom a zvukom, ktorý je výrazne odlišný od bežných Beats.

Mali sme možnosť vyskúšať niekoľko produktov Beats, napríklad sme testovali Powerbeats 3 vytvorené na športovanie. Na zozname nám však chýbal špičkový produkt Studio. Teda, až doteraz.

Uvedené zariadenia mali adekvátny zvuk pre cieľovú skupinu, ale bolo zrejmé, že počas vývoja na to nebol kladený dôraz. Na druhej strane séria Studio má tradične najlepší zvuk. Nie je to inak ani v prípade Studio 3 a to ešte nie je najväčšie prekvapenie.

Vonkajšok

Najskôr sa pozrime na balenie. Zvyčajná škatuľa s bežným príslušenstvom: pevný kufrík na prenášanie, 3,5 mm jack kábel pre slúchadlá; nabíjací kábel microUSB (aj keď je zvláštne, prečo na ňom stále trvajú), papiere, nálepka a, samozrejme, aj slúchadlá.

Slúchadlá poskytujú tradičný zážitok Beats. Módny, ľahký (len 260 gramov), odolný plast s pásikmi hliníkovej farby, v ktorých sú zabudované káble, a športová atmosféra. Ocenili sme zjavný nárast kvality materiálu, z ktorého sú výrobky Beats vyrobené. Tieto vám z hlavy len tak nespadnú a vydržia celé roky.

Komfort

Poďme sa rozprávať o najlepšej veci na Studio 3:

Tieto slúchadlá sú veľmi pohodlné.

Všetko slúži na tento účel: od gumového materiálu čelenky po mäkké vankúšiky na uši, takže si ani nevšimnete, že ich nosíte. Ľahkosť a bezdrôtový dizajn tomu, samozrejme, pomáhajú. Bez ohľadu na to, ako dlho sme ich používali, nikdy sme necítili nepohodlie v zmysle, že by sme ich mali zložiť. Inžinieri teda vytvorili niečo skvelé. Dokonca môžeme povedať, že sú to jedny z najpohodlnejších slúchadiel, ktorú sme kedy skúšali.

Vnútri

Ďalšou výhodou je čip W1. Hovorili sme veľa o tom, aký je skvelý, ale kedykoľvek môžeme otestovať niečo, čo má tento čip, znova si uvedomíme, aký je úžasný. Párovanie je magické a je presne také, ako by malo vyzerať v roku 2017. Rozsah je úžasný, nemôžete byť na mieste dostatočne veľkom na to, aby sa odpojili, dokonca aj životnosť batérie je pomerne silná: spoločnosť sľubuje 22 hodín s aktívnym potlačením hluku a 40 hodín bez neho.

Bezdrôtové slúchadlá Beats Studio 3

Povedzme si tiež o aktívnom potlačení hluku. Je to druh technológie, ktorý sa nie vždy podarí: nič nie je depresívnejšie ako nepríjemné a nefunkčné potláčanie hluku. Našťastie, spoločnosť vytvorila kvalitné riešenie, ktoré je dokonale príjemné. Nebudete musieť zvyšovať hladinu zvuku, aby ste nepočuli nič iné, napríklad keď ste v električke. Je tu ešte prítomné nejaké prskanie, ale len čo začnete prehrávať hudbu, zmizne.

Kvalita zvuku

Beats Studio 3 výrazne znížili zvýraznenie basov, ktoré je pre ne také charakteristické. Nemáte pocit, že k vašim ušiam je prilepený subwoofer. Vďaka vyrovnanému zvuku si môžete vychutnať aj inú hudbu ako Davida Guettu. Napriek tomu sú Beats stále Beats, elektronické, hip-hopové a rapové žánre na nich znejú najlepšie.

Studio 3 sú v porovnaní s očakávaniami úžasné: je to najpríjemnejšia hudobná skúsenosť, ktorú produkt Beats kedy poskytol. Nie je to zariadenie pre audiofilov, ale to sa od neho ani neočakávalo.

Verdikt

A aké je primárne použitie Beats Studio 3? Je to perfektný pár slúchadiel na použitie v meste, v kancelárii a na cesty. Malá hmotnosť, kompaktné rozmery pri zložení, výhody čipu W1, aktívne potlačenie hluku a extrémne pohodlie vytvárajú výsledok, ktorým sa Beats môžu pochváliť. Zlepšená kvalita zvuku je len čerešničkou na torte. Studio 3 nie sú len slúchadlá na občasné použitie. Studio 3 sú o celkovom zážitku s Beats, ktoré môžete používať tak dlho, ako chcete, a to bez kompromisov.

Apple Inc. (AAPL)