imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

SYC 2 – Stiahnite si celý obsah YouTube 


Pomocou aplikácie Softorino YouTube Converter 2 aka. SYC 2 si môžete stiahnuť hociktoré YouTube video v ľubovoľnom formáte.

Možno poznáte známe príslovie:

Čo nie je na YouTube, to sa nestalo; čo sa nedá nájsť cez Google, neexistuje; kto nie je na FaceBooku, nie je skutočnou osobou. 

Tento výrok je, pochopiteľne, trochu prehnaný, ale pekne ilustruje obľúbenosť niektorých platforiem. Teraz sa však sústreďme na YouTube. Za viac než 10 rokov existencie tejto stránky pre zdieľanie videa sa už na nej ocitlo asi všetko, od Gangnam Style až po kozí remix Taylor Swift. Celý tento bohatý obsah je však dostupný len online.

Čo ak si chcete pozrieť video po ceste do školy či práce a pritom nemíňať mobilné dáta? Alebo si z pesničky spraviť vlastné zvonenie? Alebo si uložiť Boiler Room DJ set do svojej hudobnej knižnice iTunes? V takom prípade môžete využiť aplikáciu Softorino YouTube Converter, ktorá má mnoho ďalších funkcií. 

Poďme pekne po poriadku, SYC 2 je jednoduchá, zrozumiteľná a pekná aplikácia, podobne ako ďalšie aplikácie od tohto vývojárskeho tímu ako napríklad WALTR 2. Horný vyhľadávací riadok funguje rovnako ako na YouTube. Stačí vložiť názov, objaví sa sekcia YouTube, kde môžete prechádzať videá ako na stránke. Dokonca sa môžete prihlásiť svojím Google účtom. Vyberte si videá, ktoré chcete stiahnuť, a pridajte ich do zoznamu na stiahnutie.

Samozrejme, funguje to aj s odkazmi. Skopírujte ich zo svojho prehliadača a SYC 2 si hneď vyžiada povolenie konvertovať na formát videa, audia alebo zvonenia. Pri výbere možnosti videa, si môžete prispôsobiť kvalitu obrazu. Aplikácia dokáže pracovať s videami až 2160p. V prípade audia si môžete vybrať formát MP3 alebo AAC. Pri zvoneniach si môžete vyberať vlastnú dĺžku alebo vystrihnúť prvých tridsať sekúnd. 

Vyberať si môžete aj to, kam sa výsledné súbory uložia – do počítača, na iOS zariadenie v blízkosti alebo do knižnice iTunes. Konvertovať môžete začať okamžite, zaberie len niekoľko sekúnd. A to ešte nie je všetko.

Aplikácia SYC 2 zdedila všetky inteligentné riešenia od Waltr 2. Vďaka UCB (Universal Connection Bridge) je kompatibilná so všetkými zariadeniami Apple vrátane starších iPodov Classic z roku 2001. Cez WiFi aplikácia zmapuje všetky kompatibilné zariadenia v okolí a vypíše vám ich v zozname, takže celý obsah môžete bezdrôtovo prenášať do hociktorého vybraného zariadenia. Vďaka technológii ACR (Automatic Content Recognition) SYC 2  dokonca stiahne aj všetky metadáta audio súborov.

Ďalšou skvelou funkciou je podpora titulkov. Aplikácia dokáže stiahnuť dané titulky aj tie, čo YouTube generuje automaticky. Podporované sú aj playlisty, zoznam o viac než 100 prvkoch stiahne rovnako rýchlo ako 1,5-minútovú skladbu. To všetko bez reklamy. A to sme ešte nespomenuli podporu 4K Ultra HD videa so snímkovou frekvenciou 60 fps…

A to najlepšie na záver:

Okrem YouTube, funguje táto aplikácia s 52 ďalšími službami.

Ich zoznam je skutočne dlhý, spomeňme preto tie najdôležitejšie: Vimeo, SoundCloud, Facebook, Instagram, Mixcloud, Bandcamp, Vevo a Beatport.

Softorino YouTube Converter 2 je dostupný pre Mac a Windows a vyskúšanie je zdarma!

 

Apple Inc. (AAPL)