imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Dorazili pozvánky na októbrovú Keynote

Sledujte aktuálne dianie s nami!

Stiahnite si exkluzívne tapety pre MacBook Pro 2018


Nové tapety sú vždy vzrušujúce! Našťastie, Apple zvykne poskytovať exkluzívne tapety pre nové produkty. To isté urobil aj v prípade nových MacBook Pros – ale zdá sa, že rozkvet exkluzivity trval len doteraz.

Z nejakého podivného dôvodu, keď Apple vytvára nové exkluzívne tapety pre nové produkty, neposkytuje ich pre iné modely. Nuž, chápem, že takto zdôrazňujú ich exkluzivitu, ale vždy sa nájde niekto, kto ich hackne a sprístupní pre každého – a preto by bolo od Applu jednoduchšie a tiež veľkorysé, aby boli k dispozícii všetkým a nielen užívateľom daného produktu.

Konečne! Nové tapety predstavené s MacBookom Pro 2018 sú tu. Nuž, tentoraz sa podarilo vybrať psychedelický koncept, ktorý sa mi osobne nepáči, ale platí – koľko ľudí, toľko názorov…

Stiahnite si tapety s vysokým rozlíšením z Dropboxu, nižšie nájdete verzie komprimované WordPressom.

Okrem toho iDownload Blog zdieľal verzie pre mobily, aj keď v pomerne nízkom rozlíšení, ale prinajmenšom veľkosť dokonale zodpovedá displeju. Navštívte ich webové stránky pre verziu pre iPhone X.

Apple Inc. (AAPL)