imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Show Time: Ďalší Apple Event sa koná 25. marca


Ako sme očakávali, Apple rozposlal pozvánky na svoju najbližšiu akciu, ktorá začne o 20.00 hod. stredoeurópskeho času a bude zameraná najmä na služby.

Chýry sa potvrdili a prvá akcia Applu tento rok sa bude konať v posledný marcový pondelok v Steve Jobs Theater. A podľa všetkého bude úžasná.

Tim Cook už prezradil, čo môžeme očakávať, súčasťou pozvánky bol aj tento GIF:

 

Výraz „show time“ pravdepodobne odkazuje na príchod služieb. Jednou z nich má byť Apple News – služba, ktorá sprístupní rôzne časopisy za jedno predplatné. Pochopiteľne, pôjde skôr o americké časopisy a noviny ako Washington Post, Wall Street Journal alebo New York Times, ale ktovie, čo ešte bude balík obsahovať.

V Európe by mohla byť zaujímavejšia streamovacia služba Applu na spôsob Netflixu. Zatiaľ o nej vieme len to, že sa pripravuje obrovské množstvo jedinečného obsahu a seriálov, na ktorých spolupracujú známe osobnosti ako Jennifer Aniston, Reese Witherspoon, Jennifer Garner a J. J. Abrams.

Väčšinu fanúšikov Applu zaujíma najmä hardvér. Rok 2019 by si preto mohli užiť. Podľa nedávnych správ bude tento rok plný upgradov a nových produktov. Najpravdepodobnejšie je uvedenie 7. generácie iPadu a nového iPadu mini. Môžu však byť aj jednoduchým updatom, ktorý sa na tejto akcii ani nespomenie.

Nových AirPods (s bezdrôtovým nabíjaním) a uvedenia AirPower na trh by sme sa mohli dočkať tiež, o ich príchode však nemáme žiadne presné informácie.

Okrem nových iPhonov a MacBookov sa tento rok očakáva, že Apple uvedie aj vlastný monitor, ktorý bude znamenať upgrade pre Mac Pro a iMac. Veľmi pravdepodobné je aj predstavenie okuliarov pre rozšírenú realitu. V porovnaní s predchádzajúcimi rokmi nás teda tento rok čaká záplava nových zariadení.

Udalosť bude Apple vysielať naživo ako zvyčajne, tak si jej dátum a čas zapíšte do kalendára.

Budete nové služby využívať? Alebo vás viac potešili správy o novom hardvéri?

 

Apple Inc. (AAPL)