imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Dorazili pozvánky na októbrovú Keynote

Sledujte aktuálne dianie s nami!

Prvá verejná beta verzia macOS Mojave je vonku!


Mimoriadne prišla oddelene od prvej verejnej beta verzie iOS 12, MacOS Mojave je tu však pre všetkých. Čakali sme na ňu skutočne netrpezlivo!

S oneskorením len jedného dňa bola uverejnená prvá verejná beta verzia macOS Mojave. Tejto aktualizácie sme sa naozaj nevedeli dočkať. Apple totiž uviedol v systéme veľa nových funkcií.

Už sme dali sťahovať tlačidlo na voľné stiahnutie, ale servery sa zdajú byť trochu pomalšie, predpokladaný zostávajúci čas je približne 16 hodín. Takže buďte múdrejší ako my a počkajte aj preto, že nemôžete vedieť, akým chybám budete s touto verziou čeliť.

Môžeme len zopakovať: beta je beta. Môže obsahovať veľa chýb, nie je náhoda, že konečná verzia sa očakáva až v septembri. Beta verziu by ste si mali stiahnuť len vtedy, ak ste ochotní riskovať. A buďte opatrní, vždy všetko najskôr zálohujte a zálohujte!

Apple Inc. (AAPL)