imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Príbehy ľudí, ktorým Apple Watch zachránili život | VIDEO


V najnovších reklamách Applu rozprávajú svoje príbehy ľudia, ktorí za záchranu svojho života vďačia hodinkám Apple Watch.

Apple včera na svojom YouTube kanáli uverejnil dve nové videá. Bez zbytočného preháňania v nich jednoducho rozprávajú bežní ľudia o tom, ako im ich inteligentné hodinky zachránili život.

Matka s dieťaťom, ktorí prežili haváriu auta, kite surfer, ktorý si dokázal zavolať pomoc, 13-ročný chlapec so známkami infarktu a mladý muž, ktorého hodinky upozornili na trombózu.

V ďalšom videu Michael Jackson (nie ten zosnulý spevák) s mozgovou obrnou hovorí o tom, ako mu hodinky zachránili život tým, že ho upozornili na zvýšený tep v prípade život ohrozujúcej sepsy.

Odkedy sú Apple Watch na trhu, je známych veľa prípadov, kedy zachránili svojim majiteľom život. Je to však prvýkrát, čo Apple niekoľko z nich vyzdvihol vo videu.

Rokmi sa používanie Apple Watch rozširuje o mnohé funkcie, ktoré môžu zachrániť život. Novo pridaná detekcia pádu a meranie EKG sú len jednými z nich a umožnia hodinkám robiť v tejto oblasti ešte viac.

 

Apple Inc. (AAPL)