imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Dorazili pozvánky na októbrovú Keynote

Sledujte aktuálne dianie s nami!

Premeňte svoje Apple Watch na baterku


Baterka z vašich Apple Watch? Myslíte, že si robíme srandu? Ukážeme vám túto vynikajúcu funkciu a rôzne režimy watchOS 4.

Už sme sa určite zmienili o tom, že iPhony sú naozaj dobré zariadenia, pretože sú vždy s nami a ponúkajú nám mnoho rôznych funkcií. Podobne sú na tom aj Apple Watch – jedna vec je istá, keď nie sú v nabíjačke, sú vždy s nami. A odteraz môžu poslúžiť aj ako baterka.

Každý z nás nejeden raz používal obrazovku svojho iPhonu ako baterku, pretože vďaka svojej veľkosti dokáže vyžarovať dostatok svetla. Takže i v čierno-čiernej tme stačí prebudiť telefón a máte svetlo. Úplne rovnako fungujú aj vaše Apple Watch.
Ak ste aktualizovali systém na OS 4, môžete si všimnúť, že pribudla ikona baterky. Ak ste na to zabudli, aj to môže byť dôvod na aktualizáciu! Ak klepnete na ikonu baterky, obrazovka vašich hodiniek sa premení na bielu. Táto funkcia ponúka rozličné nastavenia a vy si medzi nimi môžete vybrať.


Biela: Celý ciferník hodiniek sa zmení na jasnú bielu. Keď hľadáte kľúče alebo nemôžete nájsť kľúčovú dierku, bude to fungovať perfektne.
Pulzujúca biela: Je to druh signalizačného svetla. Ak idete na prechádzku alebo bežíte po tme, stačí ju zapnúť a budete komfortne vidieť. Nenahrádza ostatné signály, ktoré by ste mali používať, ale je to lepšie ako nič.
Červená: Vyžaruje oveľa mäkšie svetlo. Ak neradi obťažujete ostatných, tento režim bude pre vás najlepšou voľbou.

Baterka s maximálnym jasom však používa celý ciferník hodiniek a môže batériu rýchlo vyčerpať. Keď nemáte hodinky dostatočne nabité, používať ju nie je práve najlepšia voľba.

Apple Inc. (AAPL)