imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Dorazili pozvánky na októbrovú Keynote

Sledujte aktuálne dianie s nami!

Pozrite si videá, ktoré sa objavili v stredajšej Keynote


V polovici tohto týždňa Apple predstavil tri nové iPhony a nové modely Apple Watch v rámci obvyklej septembrovej konferencie Keynote. Podľa očakávaní si pre túto prezentáciu pre nás pripravil niekoľko krásnych videí. 

Pokiaľ ide o videá, štýl Applu milujeme. Tak ako pred dvoma rokmi, aj táto Keynote začala celkom vtipne. Na Twitteri sa objavil zvláštny tweet od Tima Cooka, o ktorom si novinári najprv mysleli, že uverejnil zákulisné informácie na nesprávnej platforme.

Po tomto videu však už všetko dávalo zmysel…

Úvod Tima Cooka bol naozaj efektívny. Apple tak skrátil obvyklé úvodné zdvorilosti a prešiel rovno k veci. Ako prvé predstavil Apple Watch, o ktorých sú nasledujúce tri videá:

Áno, uniknutá fotka, ktorú uverejnil server 9to5Mac asi týždeň pred Keynote, bola pravá. Po predstavení Apple Watch nasledovala druhá, pomerne dlhá časť venovaná iPhonom, ktorá trvala až do konca Keynote. Bolo o čom hovoriť, keďže Apple predstavil tri nové modely:

Pre tých, ktorí Keynote premeškali, vytvoril Apple dvojminútové zhrnutie najnovších inovácií:

Apple Inc. (AAPL)