imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Dorazili pozvánky na októbrovú Keynote

Sledujte aktuálne dianie s nami!

Po Apple príslušenstve je rovnaký dopyt ako po módnych bábikách


Predaj AirPods v USA naďalej rastie a dopyt je aj po príslušenstve, ktoré užívatelia nenájdu v balení nových zariadení.  

Poznáte bábiky L.O.L. Surprise!? Ani ja nie. Údajne pôjde o hit týchto Vianoc, minimálne v USA. Dokonca aj North West, dcéra Kim Kardashian West, sa prezliekla za túto bábiku. Ak teda hľadáte najatraktívnejší darček pre malé dievčatko, možno je to pre vás dobrý tip. Niet začo!

Čo to však má spoločné s Applom? Nič. Tieto bábiky sa ale umiestnili v októbrovom rebríčku najlepších kúp od Thinkum. A tu prichádza najdôležitejšia časť: v tomto rebríčku sú aj štyri produkty Applu. 

Na prvom mieste sa po prvýkrát v histórii umiestnili AirPods. Napriek všetkým správam o budúcej generácii tento produkt zďaleka nie je považovaný za starý. Naopak, je to dokonalé malé zariadenie, ktoré by mohlo byť upgradované, ale nie je to nutné. 

Na treťom mieste sa umiestnil ďalší kus príslušenstva Applu – redukcia Lightning-3,5 mm jack, ktorá nie je súčasťou balenia nových iPhonov. Na jednej strane mi vôbec nechýba, pretože používam čoraz viac bezdrôtových zariadení, na druhú stranu je to ukazovateľ toho, že tento prechod je možno pre bežných užívateľov príliš rýchly.

Siedmu pozíciu obsadili slúchadlá EarPods s konektorom Lightning. Je fajn, že sú tieto tri produkty v top 10, len škoda, že bezdrôtové riešenie je drahšie.

Siedme miesto patrí káblu USB-Lightning, na deviatom mieste sú už spomínané bábiky L.O.L.

Ide o historický moment: toto je náš prvý článok, ktorý sa týka Applu a zároveň v ňom vystupuje nejaká Kardashian.

Zdroj: Thinknum

 

Apple Inc. (AAPL)