imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Oslávte Medzinárodný deň žien a získajte odznak!


Ako každý rok aj teraz Apple oslavuje Medzinárodný deň žien novým odznakom aktivity. Tento rok ho môžete získať pomerne ľahko.

Milí páni, nezabudnite na dnešný sviatok, ktorý patrí k obľúbeným dňom všetkých kvetinárstiev – Medzinárodný deň žien. História tohto sviatku je celkom zaujímavá a zábavná téma, písali sme o nej minulý rok.

Clara Zetkin, jedna z obhajkýň práv žien.

Pri príležitosti tohto sviatku Apple znova vytvoril nový odznak, ako to robí aj na Deň Zeme a Mesiac srdca. Minulý rok nastavili latku dosť vysoko – tí, ktorí chceli odznak získať, museli zdvojnásobiť svoj denný pohybový cieľ. Tento rok je to našťastie jednoduchšie.

Ak chcete tento jedinečný odznak získať, stačí trochu pohybu – ale naozaj len trochu:

  • Začnite pohybový tréning na Apple Watch (chôdza, beh alebo invalidný vozík).
  • Prejdite aspoň jednu míľu (teda 1,6 km).
  • Voilà – získavate odmenu v podobe odznaku!

Tento špeciálny odznak môžete získať len dnes, tak neváhajte. Vzdialenosť je ideálna na rýchlu prechádzku do najbližšieho kvetinárstva a naspäť. Ak by to bolo príliš blízko, môžete sa ešte staviť v potravinách. Čokoláda predsa nikoho neurazí.

Dovoľte nám zaželať krásny Deň žien všetkým našim čitateľkám!

 

Apple Inc. (AAPL)