imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Dorazili pozvánky na októbrovú Keynote

Sledujte aktuálne dianie s nami!

Obscura: Skvelá fotoaplikácia zdarma


V App Store nájdeme množstvo fotoaplikácií, len málo z nich je však tak elegantných a intuitívnych ako Obscura. Teraz si ju môžete stiahnuť zdarma!

V App Store sa to fotoaplikáciami len tak hemží. To je fajn, veď čím väčší výber, tým väčšia pravdepodobnosť, že si každý nájde niečo, čo mu bude vyhovovať. Medzi naše obľúbené patrí napríklad aplikácia Halide, ktorá sa v mnohom podobá na natívnu aplikáciu Fotky, ale rozširuje ju ešte o pár inteligentných funkcií.

Obscura má rovnako vysokú úroveň, ale trochu iný prístup. Nedávno dostala táto aplikácia zásadný update a dokonca aj podporu iPadu. V balíčku funkcií nájdete klasické manuálne nastavenia, RAW fotky, filtre atď. Veľmi príjemné je prehľadné menu, kde nájdete všetky nastavenia rýchlo a na jednom mieste.

A prečo o tejto aplikácii teraz píšeme? Pretože kým obvykle stojí priemerne 4,99 dolárov, teraz si ju môžete cez Apple Store stiahnuť zdarma (to však neplatí pre nákupy v aplikácii). Najprv si stiahnite aplikáciu Apple Store, potom v tabe Accounts zvoľte oblasť Spojených štátov (nebude to mať vplyv na žiadne ďalšie nastavenia). Potom môžete v tabe Discover skrolovať dole až narazíte na Obscura. Postupujte ďalej podľa pokynov, kým dostanete kód, potom klepnite na „Reedem“ a je to, môžete si túto aplikáciu stiahnuť zdarma.

Radšej sa však poponáhľajte, nevieme, dokedy zľava potrvá.

Zdroj: 9to5Mac 1, 9to5Mac 2

 

Apple Inc. (AAPL)