imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Najnovšie správy: Apple rozposlal pozvánky na októbrovú Keynote


Pred malou chvíľou poslal Apple pozvánky na svoju októbrovú prezentáciu Keynote.  Poznáme teda dátum, čas a miesto konania.

Predpovede sa potvrdili, spoločnosť z Cupertina popozývala novinárov na svoju už štvrtú prezentáciu tento rok. Okrem nových iPhonov, 4. generácie Apple Watch má pred Vianocami pre nás Apple v zálohe ešte ďalšie prekvapenia.

Keynote sa uskutoční 30. októbra v New Yorku o 10. hodine doobeda miestneho času (teda 15.00 CET). Miesto konania je pomerne nezvyčajné, rovnako ako dizajn pozvánok, ktorý zvyčajne predpovedá nové zariadenia.

Mac! Mac! Mac!

Nedávno sme zozbierali dátumy prezentácií nových Macov a písali sme aj o tom, čo očakávame. Najviac by nás potešili updaty MacBooku Air, iMacu a Macu mini. A k tomu nové podrobnosti o sľúbenom iMacu Pro, ktorý by mal vyjsť budúci rok.

3. generácia iPadu Pro!

Len pred pár hodinami sme uverejnili náš prehľad očakávaných funkcií doplnených nádhernými rendrami Viktora Kádára aka. K1l1m6n vytvorenými podľa posledných uniknutých informácií.

Pri pohľade na pozvánku máme pocit, že celá Keynote sa bude točiť okolo témy kreativity.

Sledujte iMagazine aj naďalej pre ďalšie správy o Keynote i nových predstavených produktoch.

Apple Inc. (AAPL)