imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Luxusné Apple Watch 4 za relatívne dostupnú cenu


Apple Watch sa nezaobídu bez žraločej kože a pozlátenia. Tentokrát sú však „cenovo dostupné“ a navyše nevyzerajú tak gýčovo ako mnohé konkurenčné modely v tejto kategórii.

Zlaté a platinové iPhony vykladané diamantmi už majú svoju tradíciu. Prednedávnom ohlásili diamantovú edíciu, ktorá však zatiaľ nie je v predaji. Dnes tu máme luxusnú verziu Apple Watch z dielne Aurum Edition. Hodinky vyzerajú štýlovejšie ako iPhone od Caviaru s gravírovanou tvárou Putina a navyše nie sú ani také drahé. 

Spoločnosť bola štedrá a poslala jeden kus do redakcie MacRumors, kde vzniklo toto video.

Koncept je navlas rovnaký ako u luxusných iPhonov: využitie rôznych drahých materiálov. Remienok je z exotickej žraločej kože, 24-karátové pozlátenie je 8 mikrónov hrubé a má kvetinový vzor. Všetky kúsky sú robené ručne a vyžadujú 40 hodín práce. A majú krásnu krabičku. Nepatríme síce k vyznavačom tohto žánru, musíme však uznať, že tieto hodinky sú štýlové a elegantné. 

Ešte prekvapivejšia je cenovka. Kým zlaté iPhony nedostanete pod 5 000 dolárov a väčšinou stoja  okolo 10 000 dolárov, tieto Apple Watch si môžete kúpiť „len“ za 2 000 dolárov. Spomínate ešte na keramickú edíciu, ktorá sa predávala za 1 250 dolárov? 

Zdroj: MacRumors

 

Apple Inc. (AAPL)