imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Je tu nová výzva Applu pri príležitosti Medzinárodného dňa jogy


Ďalšia z výziev Applu, tentoraz pri príležitosti Medzinárodného dňa jogy, vás odmení novým odznakom a sadou nálepiek. 

Ak si myslíte, že na to, aby ste zostali fit, postačí dlhá prechádzka na rozpálenom slnku, ste na omyle. Nič totiž nenahradí pravidelné cvičenie. Nová výzva Applu vás preto znova prinúti k pohybu. Už tento piatok 21. júna na Medzinárodný deň jogy.

Nie je ťažké predstaviť si, čo bude treba robiť, aby ste získali odznak. Postačí zacvičiť si jogu aspoň 15 minút v hociktorej aplikácií integrovanej s aplikáciou Zdravie. Alebo využite natívne riešenie Applu, zabudovaný tréning jogy, ktorý dorazil v rámci watchOS 5 (bohužiaľ nie je dostupný pre užívateľov Apple Watch Series 0). 

Apple predstavuje výzvy pre majiteľov Apple Watch často, ale tento rok je to po prvýkrát, čo oslávi aj Medzinárodný deň jogy. Splnením výzvy získate odznak a sadu nálepiek, ktoré môžete používať v iMessage a FaceTime. 

Apple aktuálne ponúka dvanásť rôznych typov tréningov: chôdza, beh, bicyklovanie, eliptikal, veslovací stroj, stepper, HIIT, turistika, yoga, plávanie, invalidný vozík a iné. 

Ak chcete odolať pokušeniu mainstreamových trendov a zvoliť si vlastné cvičenie – ako napríklad golf – môžete si vybrať z viacerých možností.

Ako na to:

  • Otvorte aplikáciu Tréning na Apple Watch.
  • Prejdite dole na „Iné“ a spustite tréning.
  • Po skončení potiahnite prstom doprava a klepnite na položku Ukončiť.
  • Prejdite dole na podrobnosti a klepnite na položku Názov.
  • Zo zoznamu tréningov vyberte želaný typ a klepnite na Uložiť. 

Chcete si kúpiť hodinky Apple Watch? Vyberte si z ponuky iSTYLE a majte hodinky na piatok pripravené.

 

Apple Inc. (AAPL)