imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Dorazili pozvánky na októbrovú Keynote

Sledujte aktuálne dianie s nami!

Beats a NBA ohlásili globálne partnerstvo


Hráči NBA teraz oficiálne dostanú slúchadlá značky Beats by Dr. Dre, ktorú odkúpil Apple. Vďaka novému partnerstvu môžu milovníci basketbalu dokonca očakávať rôzne produkty určené fanúšikom.

Vzťah medzi značkou Beats a NBA má dlhú históriu a teraz je ešte silnejší. Podľa najnovšieho vyhlásenia sa dohodli na oficiálnom partnerstve a dodávaní prémiových slúchadiel, bezdrôtových reproduktorov a ďalšieho príslušenstva pre najvyššiu basketbalovú ligu. V minulosti nebolo žiadnou zriedkavosťou vidieť hráčov s produktmi Beats počas vysielaní NBA, teraz je však partnerstvo oficiálne.

Predtým Beats získali na propagovanie svojich produktov „len“ niekoľko mien. Napríklad ikona NBA LeBron James robí reklamu produktom Beats už od roku 2008 a dokonca aj po predaní svojich akcií v akvizícii Applom ako jeden z prvých akcionárov spoločnosti, naďalej  zostáva tvárou tejto značky. Produkty Beats nosí neustále mnoho hviezd, aj keď veľa pozornosti teraz upútavajú aj slúchadlá AirPods.

Teraz nadviazala spoločnosť globálne partnerstvo s ligou, ktoré bude prinášať ovocie po dlhé roky. Zmluva zahŕňa celkovú stratégiu marketingu a predaja, ktorá bude umožňovať aj spoločnú výrobu a predaj produktov pre fanúšikov s jedinečnými logami a podpismi hráčov.

Pri príležitosti ohlásenia spolupráce vytvorili spolu video s mnohými veľkými hviezdami. Vidíme LBJ počas tréningu, tohtoročného najlepšieho hráča Jamesa Hardena, NBA šampióna Draymonda Greena, Karl-Anthonyho Townsa, hviezdu Timberwolves, hráča s titulom Rookie of the Year Bena Simmonsa a dokonca aj vychádzajúcu hviezdu Boston Celtics Jasona Tatuma:

Čerstvá zmluva zahŕňa okrem profesionálnej mužskej ligy aj ligy WNBA, NBA G a americký národný tím.  To je dobrá správa v dobe, kedy si nižší plat hráčok zaslúžil oprávnenú kritiku. 

Už na prvý pohľad ide o spoluprácu výhodnú pre obe strany. Produkty a logá Beats a Apple sme videli vo vysielaní zápasov už mnohokrát. Odteraz z partnerstva budú mať úžitok tímy aj celá liga.

Zdroj: Business Wire 

Apple Inc. (AAPL)