imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Apple spustil nový YouTube kanál


Úplne potichu sa objavil nový kanál Applu plný obsahu týkajúceho sa televíznych programov a filmov. Jeho účel zatiaľ zostáva otázkou.

Aj keď obsah tu pribúda už štyri týždne, medzinárodná tlač až teraz objavila nový youtubový kanál s názvom Apple TV.

Tento kanál je pomerne aktívny. Momentálne má 55 videí a viac než 1,36 milióna pozretí. Najobľúbenejšie sú reklamné videá z hlavného kanálu Applu, kým niektoré iné videá majú zatiaľ len niekoľko stoviek pozretí. 

Ide najmä o trailery a videá zo zákulisia natáčania rôznych filmov a seriálov, rozhovory a klipy Carpool Karaoke. Nie úplne exkluzívny obsah. Väčšia časť z nich nie je momentálne dostupná pre Apple TV v USA, takže je ťažké vysledovať, aký význam tento kanál bude mať.

Vzhľadom na blížiace sa spustenie služby Apple TV+ však má zmysel začať niečo nové v súvislosti s filmami. Prečo však práve tento obsah? Tento kanál stojí za prehliadnutie, my budeme každopádne sledovať, ako sa bude vyvíjať ďalej.

Apple Inc. (AAPL)