imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Ako odvolať poslané správy v Messengeri


Určite ste už niekedy poslali vyznanie lásky nie v celkom triezvom stave… Nebojte sa, máme pre vás superschopnosť.

Služby okamžitých správ (WhatsApp, Viber, Messenger, Telegram, SnapChat atď.) sociálnych sietí mali v minulosti veľa rôznych funkcií. Dnes sa však od seba veľmi nelíšia.

Ďalší v poradí je Messenger Facebooku, ktorý najnovšie získal možnosť odvolať poslané správy. V skutočnosti neviem, do akej miery to môže byť pre mňa prospešné, ale funkcia je propagovaná ako veľmi populárna a požadovaná. Ak teda pošlete obrázok či text nesprávnej osobe alebo jednoducho zmeníte názor, budete môcť vymazať odoslanú správu, a to pre vás aj adresáta.

Mnohí si všimli, že doba odvolania je obmedzená na 10 minút. Nie je to veľa v porovnaní so 60 minútami vo WhatsApp. Nová funkcia sa čoskoro rozšíri a bude k dispozícii pre viac a viac užívateľov.

Určite by sme väčšmi privítali, aby boli účty bezpečnejšie a nedobytné alebo aby bolo možné upravovať tweety, čo odnepamäti požadujú milióny užívateľov. Ale je to úplne iný príbeh. Inak, Hordonovi sa naozaj páčila predchádzajúca aktualizácia Facebooku.

Apple Inc. (AAPL)