imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

AirPower je už údajne vo fáze masovej výroby


Jeden a pol roka ubehlo rýchlo a Applu sa podarilo dať dohromady požadovanú technológiu. Vyzerá to, že sú s nabíjačkou AirPower hotoví.

V septembri 2017 Apple predstavil svoju bezdrôtovú nabíjačku AirPower. Bohužiaľ, len na obrázkoch, možnosť vidieť nabíjačku, ktorá dokáže naraz nabíjať až tri zariadenia, priamo v akcii sme zatiaľ nemali.

Po uvedení sa o novinke dlho nehovorilo, a tak sme len čakali a dúfali, že čoskoro dorazí.

Očakávali sme ju v marci, potom v septembri, potom v júni.  Zatiaľ sa však na trh nedostala. Teraz je tu však ďalšie znamenie. 

Na hong-kongskom serveri ChargerLAB sa dočítame, že podľa zákulisných informácií je nabíjačka AirPower už vo fáze masovej výroby v továrňach čínskej spoločnosti Luxshare Precision. A čoskoro si ju budeme môcť kúpiť. V update ešte upresnili, že na výrobe sa podieľa aj druhý výrobca – Pegatron.

 

Kým nabíjačka skutočne dorazí, môžeme si opakovať len jedno: nestrácajme nádej…

Zdroj: MacRumors

 

Apple Inc. (AAPL)