imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Otestovali sme nový iPhone XS a iPhone XS Max

Prečítajte si náš názor!

Najväčší influenceri roku 2017


Forbes zhromaždil desať najsilnejších influencerov roku 2017. Určite sa ste s mnohými z nich stretli aj v našich článkoch, pretože majú radi produkty Applu. Na koľkých z nich si dokážete spomenúť?

Marques Brownlee

Brownlee začal pracovať vo veku 16 rokov a čoskoro sa stal jednou z najznámejších a najúspešnejších hviezd Youtubu. Jeho neuveriteľne profesionálne videá zohrávali obrovskú úlohu, keď veľmi objektívne informoval o každej technologickej novinke. Vo veľkej miere sa zaujíma o Apple, ihneď testuje všetky zariadenia a je vždy súčasťou exkluzívnych tlačových podujatí v Cupertine. Jeho najobľúbenejšie video je unboxing iPhonu 7.

Justine Ezarik

Na Youtube ste určite videli aspoň jedno video od Justine Ezarik alebo iJustine. A áno, malé písmeno „i“ na začiatku jej mena je použité schválne aj preto, že Justine sa väčšinu času zaoberá produktmi Applu. Zabudnite na vtipy o blondínkach. Ezarik sa vo veku 12 rokov naučila programovať vo formáte HTML a svoju prvú webovú stránku vytvorila už v roku 1996. Začala blogovať o svojej vášni pre produkty Applu a skončila s kanálom so 4 000 000 odberateľmi.

Jonathan Morrison

Tento youtuber sa preslávil svojimi videami súvisiacimi s Applom, ale rád sa zaoberá aj inými technologickými témami. Naším osobným favoritom sú jeho špeciálne videoklipy pracovnej stanice pre domácich majstrov. Jeho kanál má viac ako 2 milióny odberateľov. Pozornosť si zaslúži aj kvôli svojmu hlasu, ktorý si vypožičal Samsung do niekoľkých spotov.

Lewis Hilsenteger

Stavíme sa, že ste videli aspoň jedno z jeho videí. Hilsenteger má kanál Youtube Unbox Therapy, kde rozbaľuje a testuje rôzne tech gadgety. Ak neviete, ako sa môžete stať slávnym unboxerom, mali by ste si pozrieť všetky Lewisove videá. Jeho – niekedy nepríjemný – hlas a šialené gadgety sú lákadlom pre kanál s 10 miliónmi odberateľov.

Linus Sebastian

V roku 2007 si majiteľ malého počítačového obchodu uvedomil, že konkurenčný obchod inzeruje s krátkymi videami. Pomyslel si, že aj on by mohol urobiť niečo podobné, a pridelil prácu jednému z jeho zamestnancov. Bol to Linus, ktorý sa na túto prácu skutočne hodil, a to až tak, že sa stal jedným z najpotenciálnejších tech influencerov. V rámci technologických noviniek od Applu ste sa s ním mohli stretnúť v niekoľkých našich článkoch „Ako to funguje“.

Forbes zaradil do zoznamu technologických a biznis influencerov. My sme, samozrejme, vyberali tých technologických. Všetkých ostatných influencerov nájdete v pôvodnom článku.

Zdroj: Forbes

 

Apple Inc. (AAPL)