imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Odštartujte nový rok efektívne!

Aplikácie, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vaše ciele

Najväčší influenceri roku 2017


Forbes zhromaždil desať najsilnejších influencerov roku 2017. Určite sa ste s mnohými z nich stretli aj v našich článkoch, pretože majú radi produkty Applu. Na koľkých z nich si dokážete spomenúť?

Marques Brownlee

Brownlee začal pracovať vo veku 16 rokov a čoskoro sa stal jednou z najznámejších a najúspešnejších hviezd Youtubu. Jeho neuveriteľne profesionálne videá zohrávali obrovskú úlohu, keď veľmi objektívne informoval o každej technologickej novinke. Vo veľkej miere sa zaujíma o Apple, ihneď testuje všetky zariadenia a je vždy súčasťou exkluzívnych tlačových podujatí v Cupertine. Jeho najobľúbenejšie video je unboxing iPhonu 7.

Justine Ezarik

Na Youtube ste určite videli aspoň jedno video od Justine Ezarik alebo iJustine. A áno, malé písmeno „i“ na začiatku jej mena je použité schválne aj preto, že Justine sa väčšinu času zaoberá produktmi Applu. Zabudnite na vtipy o blondínkach. Ezarik sa vo veku 12 rokov naučila programovať vo formáte HTML a svoju prvú webovú stránku vytvorila už v roku 1996. Začala blogovať o svojej vášni pre produkty Applu a skončila s kanálom so 4 000 000 odberateľmi.

Jonathan Morrison

Tento youtuber sa preslávil svojimi videami súvisiacimi s Applom, ale rád sa zaoberá aj inými technologickými témami. Naším osobným favoritom sú jeho špeciálne videoklipy pracovnej stanice pre domácich majstrov. Jeho kanál má viac ako 2 milióny odberateľov. Pozornosť si zaslúži aj kvôli svojmu hlasu, ktorý si vypožičal Samsung do niekoľkých spotov.

Lewis Hilsenteger

Stavíme sa, že ste videli aspoň jedno z jeho videí. Hilsenteger má kanál Youtube Unbox Therapy, kde rozbaľuje a testuje rôzne tech gadgety. Ak neviete, ako sa môžete stať slávnym unboxerom, mali by ste si pozrieť všetky Lewisove videá. Jeho – niekedy nepríjemný – hlas a šialené gadgety sú lákadlom pre kanál s 10 miliónmi odberateľov.

Linus Sebastian

V roku 2007 si majiteľ malého počítačového obchodu uvedomil, že konkurenčný obchod inzeruje s krátkymi videami. Pomyslel si, že aj on by mohol urobiť niečo podobné, a pridelil prácu jednému z jeho zamestnancov. Bol to Linus, ktorý sa na túto prácu skutočne hodil, a to až tak, že sa stal jedným z najpotenciálnejších tech influencerov. V rámci technologických noviniek od Applu ste sa s ním mohli stretnúť v niekoľkých našich článkoch „Ako to funguje“.

Forbes zaradil do zoznamu technologických a biznis influencerov. My sme, samozrejme, vyberali tých technologických. Všetkých ostatných influencerov nájdete v pôvodnom článku.

Zdroj: Forbes

 

Apple Inc. (AAPL)